Czytaj więcej: Leśna przygoda uczniów klas policyjnychGrupa uczniów z klasy 2AP oraz 3AP o profilu służba w policji uczestniczyła w VII edycji Pucharu Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku w Leśnej Topografii. Impreza odbyła się 5 października 2017r. w Czerwonym Borze, a głównym jej punktem był marszobieg terenowy pozwalający doskonalić orientację i umiejętność poruszania się z mapą w nieznanym terenie. Elementy survialu były dodatkowym wyzwaniem dla uczestników biegu, którzy mieli do pokonania kilkukilometrowy odcinek trasy i musieli potwierdzać obecność na punktach kontrolnych. Zawody były zorganizowane w formie rywalizacji indywidualnej i zespołowej w kategoriach: Służby Mundurowe, Leśnicy, Szkoły i Uczelnie oraz Open.

Czytaj więcej: Leśna przygoda uczniów klas policyjnych

Czytaj więcej: Dzień chłopaka w naszej szkoleZ okazji przypadającego na 30 września Dnia Chłopaka przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego odwiedziły klasy podczas lekcji, aby złożyć życzenia męskiej części naszej społeczności oraz poczęstować słodkościami. Życzymy naszym panom pogody ducha, radości, spełnienia marzeń oraz wielu rozkochanych damskich serc.
Nad przebiegiem akcji czuwał Opiekun Samorządu Uczniowskiego – Anna Ulińska.

 

 

Czytaj więcej: Dzień chłopaka w naszej szkole

Czytaj więcej: Projekt Bezpieczna BUDOWLANKAOd 1 września b.r. uczniowie naszej szkoły uczestniczą w projekcie edukacyjnym Bezpieczna „BUDOWLANKA”. Projekt ten jest realizowany w ramach rządowego programu wspomagania w latach 2015-2018 organów prowadzących szkoły w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w szkołach - „Bezpieczna+" .
Uczestnicy projektu wezmą udział w 4 działaniach.
Kurs podstawowy pierwszej pomocy, zwieńczony uzyskaniem certyfikatu podniesie poziom ich wiedzy i umiejętności praktycznych z zakresu postaw udzielania pierwszej pomocy. Warsztaty z psychologiem umożliwią im rozwój umiejętności interpersonalnych, koleżeńskich, empatii i zaangażowania na rzecz innych. Wizyta w Okręgowym  Wodnym  Ochotniczym  Pogotowiu  Ratunkowym

Czytaj więcej: Projekt Bezpieczna BUDOWLANKA

Czytaj więcej: Krwiodawstwo - ruch ludzi takich jak Ty8 czerwca 2017 w naszej szkole została przeprowadzona II edycja honorowego oddawania krwi. Podobnie jak poprzednia, spotkała się ona z wielkim zainteresowaniem uczniów. Mogli do niej przystąpić wyłącznie uczniowie pełnoletni.
Większość uczestników akcji oddawała krew już po raz kolejny i nie stanowiło to dla nich problemu. Każdy z nich mógł pochwalić się legitymacją Honorowego Krwiodawcy wydaną w formie plastikowej karty ze zdjęciem. Młodzi krwiodawcy wykazali się dojrzałą postawą społeczną i kolejny raz udowodnili, że gotowi są nieść pomoc drugiemu człowiekowi zupełnie bezinteresownie.

Czytaj więcej: Krwiodawstwo - ruch ludzi takich jak Ty

Czytaj więcej: Reklama, a nasze wybory żywieniowePolska Izba Mleka uczciła Światowy Dzień Mleka także w Łomży. W ramach projektu "Cykl Konferencji: Fakty i mity o mleku" sfinansowanego z Funduszu Promocji Mleka przeprowadzono spotkanie, które było adresowane do grona osób kształcących się na kierunkach związanych z żywieniem człowieka w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4 w Łomży. Z ogromną uwagą i zainteresowaniem wysłuchaliśmy wykładu "Wpływ reklamy na nasze wybory żywieniowe" poprowadzonego przez panią dr n. med. Irenę Białokoz - Kalinowską. Uczestniczyli w nim uczniowie i grono nauczycielskie kierunków żywienia i usług gastronomicznych oraz hotelarstwa.

Czytaj więcej: Reklama, a nasze wybory żywieniowe

Nasi partnerzy


politechnika atlas  prefbet rockwool gromada1 belfort1  Uniwersytet swps