Wyróżnienie podczas obchodów Dni Honorowego Krwiodawstwa

 

 

Kierunek  Zielona 21 "budowlanka"

 

Oferta kształcenia           Nasze kierunki kształcenia

 

 

 

 

 

 

Wyróżnienie podczas obchodów Dni Honorowego Krwiodawstwa24 listopada 2017 r. w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Łomży odbyła się uroczysta Gala z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Organizatorami tej uroczystości był Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Łomży oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku, Terenowy Oddział w Łomży. W uroczystości wzięli udział m.in bp Tadeusz Bronakowski, Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski, Starosta Łomżyński Elżbieta Parzych a także inni, którzy przyczynili się do ratowania zdrowia i życia ludzkiego oddając swoją krew.
Podczas Gali zasłużonym krwiodawcom zostały wręczone odznaczenia państwowe i resortowe oraz podziękowania dla osób, instytucji i placówek oświatowych organizujących i wspierających HONOROWE KRWIODAWSTWO.
Podczas uroczystości Dyrektor Szkoły Pan Artur Ciborowski, odebrał pamiątkową statuetkę z podziękowaniem „za szczególne zaangażowanie na rzecz propagowania idei honorowego krwiodawstwa i wspierania akcji pobierania krwi”. Dyrektor Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku Pani Anna Lisowska podziękowała całej społeczności szkolnej ZSTiO Nr 4 za organizację akcji poboru krwi i propagowanie idei honorowego krwiodawstwa.
Z rąk Prezesa Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Łomży Pana Jerzego Cichowicza otrzymaliśmy „serdeczne podziękowanie za szczególną pomoc oraz zaangażowanie w krzewienie i rozwój idei honorowego krwiodawstwa”.
Z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa PCK wszystkim uczniom biorącym udział w szkolnych akcjach poboru krwi składamy życzenia zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia oraz powodów do radości i satysfakcji z ratowania zdrowia i życia innych ludzi.

Wyróżnienie podczas obchodów Dni Honorowego Krwiodawstwa Wyróżnienie podczas obchodów Dni Honorowego Krwiodawstwa Wyróżnienie podczas obchodów Dni Honorowego Krwiodawstwa   

Nasi partnerzy


politechnika atlas  prefbet rockwool gromada1 belfort1  Uniwersytet swps