W dniu 24.05.2019r. odbyło się kolejne spotkanie informacyjne z uczestnikami projektu „Mój atut – staż zawodowy za granicą” realizowanego w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” finansowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele kadry zarządzającej oraz uczniowie technikum o profilach kształcenia: technik hotelarstwa, technik żywienia i usług gastronomicznych, zakwalifikowani do udziału we wrześniowej edycji staży zawodowych, realizowanych w terminie16.09-04.10.2019r.
Uczniowie zakwalifikowani do udziału w stażach otrzymali informacje na temat docelowego miejsca pobytu (Wilno na Litwie), jak również wstępne informacje odnośnie organizacji i przebiegu planowanych staży zawodowych. Ze względu na przerwę wakacyjną oraz wrześniowy termin wyjazdu część zajęć przygotowawczych rozpoczęła się jeszcze w maju: trwają dodatkowe zajęcia z języka angielskiego oraz zajęcia kulturoznawcze, mające wesprzeć uczniów we wspomnianych obszarach. Zajęcia będą kontynuowane w pierwszej połowie września.

Spotkanie informacyjne z uczestnikami projektu „Mój atut – staż zawodowy za granicą” - edycja wrześniowa Spotkanie informacyjne z uczestnikami projektu „Mój atut – staż zawodowy za granicą” - edycja wrześniowa Spotkanie informacyjne z uczestnikami projektu „Mój atut – staż zawodowy za granicą” - edycja wrześniowa Spotkanie informacyjne z uczestnikami projektu „Mój atut – staż zawodowy za granicą” - edycja wrześniowa  


Biuro Projektu: Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży
ul. Zielona 21, 18-400 Łomża, POLSKA
telefon +48 86 216 52 18, fax: +48 86 216 52 19, e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.