mt_ignore
 
Po dopełnieniu ostatnich formalności grupa kolejnych stażystów dotarła do Wilna. W pierwszych dniach pobytu w Wilnie i aklimatyzacji w miejscach stażowych, uczniów i nauczycieli wspierali na miejscu przedstawiciele kadry projektowej ze strony polskiej. Staże zawodowe potrwają od 16.09.do 04.10.2019r.
Projekt „Mój atut – staż zawodowy za granicą” w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” jest realizowany ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe. 

Czytaj więcej: Uczniowie z branży gastronomicznej i hotelarskiej  rozpoczęli staż zawodowy w Wilnie - edycja...

mt_ignore
 
W dniu 06.09.2019 r. odbyło się spotkanie informacyjne z uczestnikami projektu „Mój atut – staż zawodowy za granicą” realizowanego w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” finansowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele kadry zarządzającej, uczniowie technikum o profilach kształcenia: t. hotelarstwa, t. żywienia i usług gastronomicznych oraz nauczyciele opiekujący się uczniami podczas pobytu za granicą.
Uczniowie zakwalifikowani do udziału w stażach otrzymali szczegółowe informacje na temat docelowego miejsca pobytu (Wilno na Litwie), jak również informacje odnośnie organizacji i przebiegu planowanych staży zawodowych. Dopracowano kwestie organizacyjne podróży, podpisano wymaganą dokumentację.
Jednocześnie dobiegają końca przygotowania merytoryczne uczniów, odbywają się ostatnie zajęcia w ramach dodatkowych zajęć z języka angielskiego i szkolenia kulturoznawczego. Wyjeżdżający stażyści wezmą także udział w szkoleniu pedagogicznym. Druga tura staży zawodowych zostanie zrealizowana w terminie 16.09 – 04.10.2019 r.

Czytaj więcej: Spotkanie organizacyjne uczestników stażu w ramach projektu: Mój atut - staż zawodowy za granicą -...

mt_ignore
 
W dniu 24.05.2019r. odbyło się kolejne spotkanie informacyjne z uczestnikami projektu „Mój atut – staż zawodowy za granicą” realizowanego w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” finansowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele kadry zarządzającej oraz uczniowie technikum o profilach kształcenia: technik hotelarstwa, technik żywienia i usług gastronomicznych, zakwalifikowani do udziału we wrześniowej edycji staży zawodowych, realizowanych w terminie16.09-04.10.2019r.

Czytaj więcej: Spotkanie informacyjne z uczestnikami projektu „Mój atut – staż zawodowy za granicą” - edycja...

 
Czytaj więcej: Mój atut - staż zawodowy w Wilnie uczniów ZSTiO Nr 4 w ŁomżyW dniach 29.04 - 17.05.2019 r. grupa 16 młodych, ambitnych uczniów z branży hotelarskiej i żywieniowej z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4 w Łomży uczestniczyła w stażu zawodowym w Wilnie na Litwie. Stażyści doskonalili tam swoje umiejętności praktyczne w ramach projektu „Mój atut - staż zawodowy za granicą”. Staż realizowany był na zasadach Programu Erasmus+, a finansowany ze środków POWER. Głównym celem projektu było zdobycie przez uczestników doświadczenia zawodowego w międzynarodowym, wielokulturowym środowisku poprzez pracę w 4* hotelach - „Holiday Inn" oraz „Radisson blu”. Uczniowie zakwaterowani zostali w „Ecotelu” - hotelu położonym w ścisłym centrum Wilna, bardzo blisko historycznej starówki.

 

Czytaj więcej: Mój atut - staż zawodowy w Wilnie uczniów ZSTiO Nr 4 w Łomży

mt_ignore
 
Spotkanie informacyjne z uczestnikami projektu „Mój atut – staż zawodowy za granicą”

W dniu 12.04.2019r. odbyło się spotkanie informacyjne z uczestnikami projektu „Mój atut – staż zawodowy za granicą” realizowanego w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” finansowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele kadry zarządzającej, uczniowie technikum o profilach kształcenia: technik hotelarstwa, technik żywienia i usług gastronomicznych oraz nauczyciele opiekujący się uczniami podczas pobytu za granicą.
Uczniowie zakwalifikowani do udziału w stażach otrzymali szczegółowe informacje na temat docelowego miejsca pobytu (Wilno na Litwie), jak również informacje odnośnie organizacji i przebiegu planowanych staży zawodowych. Dopracowano kwestie organizacyjne podróży, podpisano wymaganą dokumentację.

Czytaj więcej: Spotkanie organizacyjne uczestników stażu w ramach projektu: Mój atut - staż zawodowy za granicą

mt_ignore
Łomża, 16.04.2019r.

Wyniki rekrutacji do uczestnictwa w stażach
w ramach projektu „Mój atut – staż zawodowy za granicą”
Wilno 16 wrzesień – 4 październik 2019r.

Czytaj więcej: Wyniki rekrutacji do uczestnictwa w stażach w ramach projektu „Mój atut – staż zawodowy za granicą”

mt_ignore
Trwają przygotowania uczniów do wyjazdu na staż zawodowy realizowany w przedsiębiorstwach branżowych w Wilnie na Litwie. Uczniowie o profilach kształcenia: technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik hotelarstwa uczestniczą w dodatkowych zajęciach języka angielskiego. W ramach przygotowań do udziału w stażach uczniowie zrealizują 15 godzinny program zajęć poszerzający zasób słownictwa zawodowego oraz będą doskonalić umiejętności komunikacji w sytuacjach zawodowych i sytuacjach życia codziennego.
Projekt „Mój atut – staż zawodowy za granicą” w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” jest realizowany ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

Czytaj więcej: Przygotowania uczniów do wyjazdu w ramach projektu „Mój atut – staż zawodowy za granicą” - język...

Nasi partnerzy


 

politechnika atlas  prefbet rockwool gromada1 belfort1  Uniwersytet swps mt_ignore: