Przedłużony termin rekrutacji do projektu „Mój atut – staż zawodowy za granicą”

Staże kwiecień/maj 2020r.

w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.
W okresie od 17.02.2020r. do 26.02.2020r. zostanie przeprowadzona dodatkowa rekrutacja do udziału w kilkutygodniowych stażach zawodowych realizowanych w przedsiębiorstwach branżowych w Wilnie na Litwie.

Zapraszamy uczniów Technikum o profilach kształcenia:
     » Technik żywienia i usług gastronomicznych
     » Technik hotelarstwa
Uczniowie zakwalifikowani do udziału w stażach mają zapewniony: transport, zakwaterowanie, wyżywienie, miejsce realizacji stażu, ubezpieczenie, opiekę dwóch nauczycieli, wycieczki kulturowe.

Szczegółowy regulamin rekrutacji i uczestnictwa w stażach dostępny jest na stronie szkoły w zakładce PROJEKTY „Mój atut – staż zawodowy za granicą”.
Formularze zgłoszeniowe (A, B, C) są dostępne na stronie szkoły oraz w Biurze Projektu u Pana Kazimierza Dudy.
Wypełnione formularze zgłoszeniowe należy składać w Biurze Projektu u Pana Kazimierza Dudy do 26.02.2020r.

Informacje na temat wyników rekrutacji zostaną podane do wiadomości na stronie szkoły w zakładce PROJEKTY najpóźniej do 28.02.2020r.

 

     Pliki do pobrania:

         Regulamin rekrutacji uczestników i uczestnictwa w stażach realizowanych w ramach projektu „Mój atut – staż zawodowy za granicą”

         Formularz zgłoszeniowy - Część A

         Formularz zgłoszeniowy - Część B i C

 


Biuro Projektu: Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży
ul. Zielona 21, 18-400 Łomża, POLSKA
telefon +48 86 216 52 18, fax: +48 86 216 52 19, e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Kategoria: