REKRUTACJA do projektu „Mój atut – staż zawodowy za granicą”

Staże kwiecień/maj 2020r.

Informacje dla zainteresowanych udziałem w projekcie „Mój atut – staż zawodowy za granicą” w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

Projekt skierowany jest do uczniów/uczennic Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Łomży o profilach zawodowych: technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik hotelarstwa.

W ramach projektu grupa 16 uczniów/uczennic z ZSTiO nr 4 w Łomży wyjedzie na Litwę (Wilno), gdzie w okresie od 06.09.2021r. do 24.09.2021r. odbędzie trzytygodniowy staż w litewskich przedsiębiorstwach w branżach spójnych z obranym przez siebie profilem kształcenia.
Realizacja staży zostanie poprzedzona przygotowaniem językowym – dodatkowe zajęcia z języka angielskiego, kulturowym i pedagogicznym.
Udział w projekcie jest bezpłatny.

Uczniowie zakwalifikowani do udziału w stażach mają zapewniony: transport, zakwaterowanie, wyżywienie, miejsce realizacji stażu, ubezpieczenie, opiekę dwóch nauczycieli, wycieczki kulturowe.

Rekrutacja rozpocznie się 27.04.2021r. i docelowo wyłoni:
16 uczniów/uczennic o profilu kształcenia: technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik hotelarstwa.

Szczegółowy regulamin rekrutacji i uczestnictwa w stażach dostępny jest na stronie szkoły w zakładce PROJEKTY „Mój atut – staż zawodowy za granicą”.
Formularze zgłoszeniowe (A, B, C) są dostępne na stronie internetowej szkoły oraz w siedzibie szkoły po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru z Panem Kazimierzem Dudą. Dodatkowe informacje można uzyskać w Biurze Projektu u Pana Kazimierza Dudy pod numerem telefonu 86 216 52 18.
Wypełnione formularze zgłoszeniowe należy składać w Biurze Projektu u Pana Kazimierza Dudy do 14.05.2021r.
Informacje na temat wyników rekrutacji zostaną podane do wiadomości na stronie szkoły w zakładce PROJEKTY.

      

     Pliki do pobrania:

         Regulamin rekrutacji uczestników i uczestnictwa w stażach realizowanych w ramach projektu „Mój atut – staż zawodowy za granicą”

         Formularz zgłoszeniowy - Część A

         Formularz zgłoszeniowy - Część B i C

 


Biuro Projektu: Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży
ul. Zielona 21, 18-400 Łomża, POLSKA
telefon +48 86 216 52 18, fax: +48 86 216 52 19, e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Kategoria: