mt_ignore

      Przedłużony termin rekrutacji do projektu
„Mój atut – staż zawodowy za granicą”
staż w Wilnie wrzesień 2021r.


w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

W okresie od 18.05.2021r. do 28.05.2021r. zostanie przeprowadzona dodatkowa rekrutacja do udziału w kilkutygodniowych stażach zawodowych realizowanych w przedsiębiorstwach branżowych w Wilnie na Litwie.

Zapraszamy uczniów Technikum o profilach kształcenia:
     • Technik żywienia i usług gastronomicznych
     • Technik hotelarstwa

Uczniowie zakwalifikowani do udziału w stażach mają zapewniony: transport, zakwaterowanie, wyżywienie, miejsce realizacji stażu, ubezpieczenie, opiekę dwóch nauczycieli, wycieczki kulturowe.

Szczegółowy regulamin rekrutacji i uczestnictwa w stażach dostępny jest na stronie szkoły w zakładce PROJEKTY „Mój atut – staż zawodowy za granicą”.

Formularze zgłoszeniowe (A, B, C) są dostępne na stronie internetowej szkoły oraz w siedzibie szkoły po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru. Dodatkowe informacje można uzyskać w Biurze Projektu u Pana Kazimierza Dudy pod numerem telefonu 86 216 52 18.
Wypełnione formularze zgłoszeniowe należy składać w Biurze Projektu u Pana Kazimierza Dudy do 28.05.2021r.

Informacje na temat wyników rekrutacji zostaną podane do wiadomości na stronie szkoły w zakładce PROJEKTY.

 

     Pliki do pobrania:

         Regulamin rekrutacji uczestników i uczestnictwa w stażach realizowanych w ramach projektu „Mój atut – staż zawodowy za granicą”

         Formularz zgłoszeniowy - Część A

         Formularz zgłoszeniowy - Część B i C

 


Biuro Projektu: Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży
ul. Zielona 21, 18-400 Łomża, POLSKA
telefon +48 86 216 52 18, fax: +48 86 216 52 19, e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.