Festiwal Stołów Bożonarodzeniowych

 

 

Kierunek  Zielona 21 "budowlanka"

 

Oferta kształcenia           Nasze kierunki kształcenia

 

 

 

 

 

 

Festiwal Stołów BożonarodzeniowychZbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a więc czas rodzinnych spotkań przy świątecznych stołach. W naszej szkole odbyła się już V Edycja Festiwalu Stołów Bożonarodzeniowych, które tradycyjnie przystroili uczniowie klas hotelarskich i żywieniowych. Każdy z zaprezentowanych stołów był niepowtarzalny i oryginalny. Mogliśmy obejrzeć ozdoby wykonane na szydełku, stół Eko z drewnem w roli głównej, stół inspirowany motywem czerwonej szkockiej kraty oraz niezwykle pomysłowe dekoracje wykonane przez uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Łomży. W czasie festiwalu odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu naszych uczniów oraz zaproszonych dzieci z oddziału przedszkolnego przy SP nr 2. Na festiwalu gościliśmy również Ojca Gwardiana Klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów Mirosława Ferenca, p. Elżbietę Szczeparę – Dyrektora Hotelu Gromada wraz z pracownikami p. Pauliną Kawaller i p. Adrianem Garbacikiem oraz p. Jolantę Kowalewską – Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Łomży wraz z nauczycielami p. Jolantą Auguściak i p. Martyną Pikulińską.
Organizatorami były p. H. Bukowska, p. M. Kuczewska oraz p. D. Miarka, z którymi współpracowały p. E. Bogulas, p. K. Więsak, p. B. Romanowska i p. B.Szymanowska.

Festiwal Stołów Bożonarodzeniowych Festiwal Stołów Bożonarodzeniowych Festiwal Stołów Bożonarodzeniowych Festiwal Stołów Bożonarodzeniowych Festiwal Stołów Bożonarodzeniowych
Festiwal Stołów Bożonarodzeniowych Festiwal Stołów Bożonarodzeniowych Festiwal Stołów Bożonarodzeniowych Festiwal Stołów Bożonarodzeniowych Festiwal Stołów Bożonarodzeniowych
Festiwal Stołów Bożonarodzeniowych Festiwal Stołów Bożonarodzeniowych Festiwal Stołów Bożonarodzeniowych Festiwal Stołów Bożonarodzeniowych Festiwal Stołów Bożonarodzeniowych
Festiwal Stołów Bożonarodzeniowych Festiwal Stołów Bożonarodzeniowych Festiwal Stołów Bożonarodzeniowych   

Nasi partnerzy


politechnika atlas  prefbet rockwool gromada1 belfort1  Uniwersytet swps