Ogłaszamy rekrutację skierowaną do:

uczniów klas o profilu żywienia i usług gastronomicznych i technik budownictwa uczących się w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży na zajęcia specjalistyczne realizowane u pracodawców w Białymstoku w ramach projektu „Gastrohot”.

Dokumenty rekrutacyjne i Regulamin rekrutacji dostępne są w Punkcie rekrutacyjnym na terenie szkoły i na stronie www szkoły.

Termin składania dokumentacji rekrutacyjnej: 01 - 16.12.2022 r.

Czytaj więcej: Rekrutacja na zajęcia specjalistyczne realizowane u pracodawców

 
 
Ogłaszamy rekrutację skierowaną do:

uczniów klas o profilu technik budownictwa uczących się w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży na trzydniowy wyjazd edukacyjny na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu w ramach projektu „Gastrohot”.

Dokumenty rekrutacyjne i Regulamin rekrutacji dostępne są w Punkcie rekrutacyjnym na terenie szkoły i na stronie www szkoły.

Termin składania dokumentacji rekrutacyjnej: 01 - 16.12.2022 r.

Czytaj więcej: Rekrutacja na wyjazd edukacyjny na  Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA

 
 
Ogłaszamy rekrutację skierowaną do:
uczniów klas o profilu technik hotelarstwa i technik żywienia i usług gastronomicznych uczących się w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży na staże ponadprogramowe (150 godzin) realizowane w Augustowie w terminie 04-29 lipca 2022r. w ramach projektu „Gastrohot”.
Dokumenty rekrutacyjne i Regulamin rekrutacji dostępne są w Punkcie rekrutacyjnym na terenie szkoły i na stronie www szkoły.

Termin składania dokumentacji rekrutacyjnej: 26.04 - 12.05.2022 r.

Czytaj więcej: Rekrutacja na staże ponadprogramowe

 
 
Ogłaszamy rekrutację skierowaną do Nauczycieli kształcenia zawodowego zatrudnionych w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży na:
          Staże/praktyki zawodowe w wymiarze 40 godzin
Staże/praktyki zawodowe nauczycieli kształcenia zawodowego realizowane będą w ramach projektu „Gastrohot”, Zadanie 3 - Realizacja 4 staży/praktyk zawodowych przez nauczycieli kształcenia zawodowego ZSTiO nr 4 w Łomży.
Dokumenty rekrutacyjne dostępne są na stronie www Szkoły oraz w Punkcie Rekrutacyjnym na terenie Szkoły.
Regulamin rekrutacji jest dostępny na stronie www Szkoły.
Termin składania dokumentacji rekrutacyjnej: 08 - 21.12.2021 r.

Czytaj więcej: Rekrutacja do projektu „Gastrohot"

 
 

Głównym celem projektu „Gastrohot” jest podniesienie umiejętności i jakości kształcenia praktycznego oraz lepsze dostosowanie do potrzeb rynku pracy wśród 70 (45K, 25M) uczennic/uczniów i 4 (2K,2M) nauczycielek/nauczycieli kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży biorących udział w stażach i dodatkowych zajęciach specjalistycznych u pracodawców oraz targach branżowych w okresie do 10.2023r.

Do głównych rezultatów projektu zaliczymy:
     • zwiększenie umiejętności i kompetencji zawodowych przez 70 uczennic/ów;
     • zwiększenie umiejętności i kompetencji zawodowych przez 4 nauczycielek/li; zwiększenie szans na zatrudnienie i lepsza perspektywa kariery;
     • zwiększenie usamodzielnienia i poczucia własnej wartości; zwiększenie motywacji do dalszego uczestnictwa w kształceniu lub szkoleniu,
     • nabycie przez uczniów nowych doświadczeń zawodowych i umiejętności w środowisku pracy, zwiększanie atrakcyjności kształcenia i szkolenia zawodowego
       oraz mobilności na rynku pracy, w tym dostosowanie edukacji zawodowej do potrzeb rynku.

Główne zadania:
     • staże zawodowe dla 42 uczennic/uczniów oraz staże zawodowe dla 4 nauczycielek/nauczycieli,
     • zajęcia praktyczne dla 28 uczniów realizowane jako wizyty na targach branżowych,
     • dodatkowe zajęcia specjalistyczne dla 10 uczniów u jednych z największych przedsiębiorców w województwie podlaskim w branży budowlanej
       i gastronomicznej.

Okres realizacji projektu 01.09.2021- 31.10.2023r.


PROTINUS - Ośrodek Szkoleniowo - Badawczy w Białymstoku
Biuro projektu: ul. Antoniukowska 11  15-740 Białystok  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Tel. 511 758 050

Nasi partnerzy


 

politechnika atlas  prefbet rockwool gromada1 belfort1 Pwsiip  mt_ignore: