Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego 2023/2024
21.06.2024 r. w ciepły, piątkowy poranek w Hali Sportowej ZSTiO Nr 4 zebrała się dyrekcja, nauczyciele, wychowawcy, uczniowie oraz rodzice, aby w uroczysty sposób podsumować rok szkolny 2023 /2024.
Wicedyrektor, Pani Maria Gawryś, rozpoczynając spotkanie podkreśliła fakt, że uroczystość ta stała się okazją stworzenia jednej społeczności, jednego organizmu i jednej rodziny, w której największą uwagą i opieką jest otoczony uczeń. To właśnie dla niego została stworzona instytucja szkoły. Nauczyciele i wychowawcy pomagają zdobywać wiedzę i kształtować umiejętności, co prowadzi do wychowania młodego człowieka, aby mógł on funkcjonować i samodzielnie radzić sobie w dorosłym życiu.
Dyrektor szkoły Pan Artur Ciborowski wraz z wychowawcami klas wręczyli nagrodzonym uczniom promocyjne świadectwa. 

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Czytaj więcej: Przyjemne z pożytecznym
Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka 24 maja klasy wielozawodowe 2ZZ I 3ZZ Branżowej Szkoły I Stopnia z wychowawcą Elżbietą Bednarczyk i wychowawcami Hufca Pracy w Łomży wybrały się pieszo do Lasu Jednaczewskiego. Spotkanie integracyjne rozpoczęło się od wykładu Pana Leśniczego na temat zasad odpowiedzialnego zachowania się w lesie. Kolejnym punktem programu było sprzątanie lasu. Pomimo wielkiego upału i chmar komarów uczniowie podołali wyznaczonemu zadaniu. W nagrodę za ciężką pracę Pan leśniczy przygotował wspaniałe ognisko, na którym młodzież piekła kiełbaski, a na deser zajadaliśmy się babeczkami i pączkami. I w tak miłej atmosferze spędziliśmy piękny majowy dzień.

Czytaj więcej: Przyjemne z pożytecznym

Czytaj więcej: Pierwsza pomoc
23 maja 2024r. w naszej szkole uczniowie klas 2ZZ, 3ZZ i 3ZMSK Branżowej Szkoły I Stopnia odbyli szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej zorganizowanym przez Podlaską Komendę OHP w ramach Ogólnopolskiego programu szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej w Ochotniczych Hufcach Pracy w 2024r. Młodzież ćwiczyła proste czynności wykonywane natychmiast przez pierwszych świadków zdarzenia w celu ratowania nagłego zagrożenia zdrowia i życia ludzkiego zanim przybędą wykwalifikowane służby ratownicze. Strażacy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży wyjaśnili uczniom jak rozpoznać stan zagrożenia zdrowia, życia i w jaki sposób udzielić pierwszej pomocy poszkodowanemu.

Czytaj więcej: Pierwsza pomoc

Czytaj więcej: Pożegnanie Maturzystów 2024Ostatni piątek kwietnia to tradycyjnie dzień, w którym żegnamy naszych Maturzystów. Abiturientom towarzyszyła dyrekcja szkoły, nauczyciele oraz goście - Pan Wieńczysław Targ, dyrektor Hotelu Gromada w Łomży oraz Pan Andrzej Grodzki, właściciel Hotelu Kurpia Arte w Nowogrodzie.
Wicedyrektor szkoły, Pani Maria Gawryś, powitała wszystkich zebranych. Szczególnie serdecznie zwróciła się do zgromadzonej na sali młodzieży klas maturalnych:
  - absolwentów Technikum Hotelarstwa i Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych z wychowawczynią
    Panią Magdaleną Kuczewską
 - absolwentów Technikum Budownictwa z wychowawczynią Panią Lidią Ciborowską
 - absolwentów klasy 4AP Liceum Ogólnokształcącego o profilu policyjnym z wychowawczynią 
   Panią Beatą Kamińską-Szmitko
- oraz wychowanków Pani Jolanty Wilczewskiej z klasy 4BP o profilu policyjnym i klasy 4PP o profilu Psychopedagogika (Panią Jolantę reprezentowała Pani Sylwia Kołakowska).

Czytaj więcej: Pożegnanie Maturzystów 2024

Czytaj więcej: Uczniowie klasy wojskowej j i policyjnej otrzymali swoje certyfikaty
W auli Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4 w Łomży odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatów przyjęcia uczniów w szeregi klasy pierwszej IV Liceum Ogólnokształcącego o profilu SŁUŻBA W POLICJI oraz kadetów do klasy pierwszej ODDZIAŁU PRZYGOTOWANIA WOJSKOWEGO (profil wojskowy).
Dla uczniów i kadetów był to dzień pełen radości oraz powodów do dumy. Gośćmi spotkania byli: zastępca Prezydenta Miasta Łomży Pan Andrzej Stypułkowski, Naczelnik Wydziału Edukacji Pan Paweł Piwowarski, dowódca 1 Kompanii 13 Batalionu Lekkiej Piechoty w Łomży Pan kapitan Michał Korzeniecki oraz zastępca Komendanta Miejskiej Policji w Łomży podinspektor Piotr Kleja.

Czytaj więcej: Uczniowie klasy wojskowej j i policyjnej otrzymali swoje certyfikaty

Nasi partnerzy


 

politechnika atlas  prefbet rockwool gromada1 belfort1 Pwsiip  mt_ignore: