W terminie 03-04.10.2020r. w Łomży odbył się Kurs baristy w ramach Zadania 1 projektu „Kompleksowy program rozwoju ZSTiO nr 4 w Łomży” organizowany przez PROTINUS Ośrodek Szkoleniowo- Badawczy. W kursie uczestniczyło 16 uczniów ZSTiO nr 4 w Łomży. Uczestnicy poznali pochodzenie, rodzaje, gatunki kawy i zdobyli umiejętności takie jak – obsługa ekspresu ciśnieniowego, przygotowywanie espresso, przygotowywanie różnych rodzajów kaw, technika malowania mlekiem – latte art, obsługa klienta w kawiarni.

 

Czytaj więcej: Kurs baristy Czytaj więcej: Kurs baristy Czytaj więcej: Kurs baristy Czytaj więcej: Kurs baristy Czytaj więcej: Kurs baristy


W terminie 02-04.10.2020r. w Łomży odbył się Kurs barmański w ramach Zadania 1 projektu „Kompleksowy program rozwoju ZSTiO nr 4 w Łomży” organizowany przez PROTINUS Ośrodek Szkoleniowo- Badawczy. W kursie uczestniczyło 13 uczniów ZSTiO nr 4 w Łomży. Uczestnicy zostali przygotowani do samodzielnej, profesjonalnej pracy w barze. Poznali podstawy techniczne sztuki barmańskiej, terminologię i funkcjonowanie sprzętu barowego, rodzaje stosowanego szkła i miary barowe, zasady komponowania napojów mieszanych jak również zasady obsługi gości przy barze i stoliku, dekorowanie oraz sztukę prezentacji serwowanych napojów.

Czytaj więcej: Kurs barmański Czytaj więcej: Kurs barmański Czytaj więcej: Kurs barmański   

 
W ramach realizacji Zadania 8 projektu „Kompleksowy program rozwoju ZSTiO nr 4 w Łomży” zakupiono nowoczesny sprzęt i oprogramowanie do pracowni dokumentacji budowlanej w ZSTiO nr 4 w Łomży. Uczniowie i nauczyciele już od września 2020 roku mogą korzystać z profesjonalnego wyposażenia ułatwiającego naukę i pracę.

 

Czytaj więcej: Zakup nowoczesnego wyposażenia do pracowni dokumentacji budowlanej Czytaj więcej: Zakup nowoczesnego wyposażenia do pracowni dokumentacji budowlanej Czytaj więcej: Zakup nowoczesnego wyposażenia do pracowni dokumentacji budowlanej Czytaj więcej: Zakup nowoczesnego wyposażenia do pracowni dokumentacji budowlanej Czytaj więcej: Zakup nowoczesnego wyposażenia do pracowni dokumentacji budowlanej

Ogłaszamy rekrutację skierowaną do:
     • uczniów klas II-IV o profilu technik budownictwa uczących się w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży na Kurs operator
       agregatów tynkarskich
(52 godziny; 6 uczniów).
Kurs będzie realizowany w ramach projektu „Kompleksowy program rozwoju ZSTiO nr 4 w Łomży”, Zadanie 1- Kursy i szkolenia uczniów w zakresie zdobywania dodatkowych uprawnień i kwalifikacji zwiększających ich szanse na rynku pracy.
Dokumenty dostępne są w Punkcie rekrutacyjnym na terenie szkoły. Regulamin rekrutacji jest dostępny na stronie Szkoły.
Termin składania dokumentacji rekrutacyjnej: 12.10.2020 r. - 21.10.2020 r.

Czytaj więcej: Rekrutacja na  Kurs operator agregatów tynkarskich

Ogłaszamy rekrutację skierowaną do:
     • uczniów klas II – IV o profilu technik hotelarstwa, technik żywienia i usług gastronomicznych uczących się w Zespole Szkół Technicznych
       i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży na Warsztaty gastronomiczne - Kuchnie narodów (8 godzin; 9 uczniów) oraz Warsztaty gastronomiczne- Desery
       (8 godzin; 8 uczniów)
     • uczniów klas II-IV o profilu technik budownictwa uczących się w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży na Kurs operatorów
       koparko-ładowarek (134 godziny; 8 uczniów- pełnoletnich).
Warsztaty gastronomiczne - Kuchnie narodów i Desery oraz Kurs operatorów koparko-ładowarek będą realizowane w ramach projektu „Kompleksowy program rozwoju ZSTiO nr 4 w Łomży”, Zadanie 1 - Kursy i szkolenia uczniów w zakresie zdobywania dodatkowych uprawnień i kwalifikacji zwiększających ich szanse na rynku pracy.
Dokumenty dostępne są w Punkcie rekrutacyjnym na terenie szkoły. Regulamin rekrutacji jest dostępny na stronie Szkoły.
Termin składania dokumentacji rekrutacyjnej: 29.09.2020 r.- 09.10.2020 r.

Czytaj więcej: Rekrutacja na  Warsztaty gastronomiczne - Kuchnie narodów oraz Kurs operatorów koparko-ładowarek

 

Ogłaszamy rekrutację skierowaną do uczniów klas I-III Technikum uczących się w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży na:

     • Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze prowadzone z przedmiotu matematyka - 10 uczniów klas I-III Technikum (30 godzin zajęć)
     • Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze prowadzone z przedmiotu język angielsk - 10 uczniów klas I-III Technikum (30 godzin zajęć)
     • Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z przygotowania do egzaminu zawodowego - 10 uczniów klas II-III Technikum z klas t. hotelarstwa (20 godzin zajęć).

Zajęcia będą realizowane w ramach projektu „Kompleksowy program rozwoju ZSTiO nr 4 w Łomży”, Zadanie 2 - Realizacja dodatkowych zajęć dydaktyczno - wyrównawczych z zakresu kluczowych kompetencji służących wyrównywaniu dysproporcji edukacyjnych.
Dokumenty dostępne są w Punkcie rekrutacyjnym na terenie szkoły. Regulamin rekrutacji jest dostępny na stronie Szkoły.
Termin składania dokumentacji rekrutacyjnej: 14- 23.09.2020 r.

Czytaj więcej: Rekrutacja do udziału w projekcie „Kompleksowy program rozwoju ZSTiO nr 4 w Łomży”

Nasi partnerzy


 

politechnika atlas  prefbet rockwool gromada1 belfort1 Pwsiip  mt_ignore: