mt_ignore

W dniu 11.06.2021r. odbyło się spotkanie informacyjne z uczestnikami projektu „Mój atut – staż zawodowy za granicą” realizowanego w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” finansowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele kadry zarządzającej oraz uczniowie technikum o profilach kształcenia: technik hotelarstwa, technik żywienia i usług gastronomicznych, zakwalifikowani do udziału we wrześniowej edycji staży zawodowych, realizowanych w terminie 06.09-24.09.2021r.
Uczniowie zakwalifikowani do udziału w stażach otrzymali informacje na temat docelowego miejsca pobytu (Wilno na Litwie), jak również wstępne informacje odnośnie organizacji i przebiegu planowanych staży zawodowych. We wrześniu do Wilna wyjadą dwie ostatnie grupy przewidziane w projekcie łącznie 32 uczniów. Obecnie prowadzone są także dodatkowe zajęcia z języka angielskiego zawodowego oraz zajęcia kulturoznawcze, mające wesprzeć uczniów w przygotowaniach do wyjazdu.

 

gallery1 gallery1 gallery1   


Biuro Projektu: Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży
ul. Zielona 21, 18-400 Łomża, POLSKA
telefon +48 86 216 52 18, fax: +48 86 216 52 19, e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Nasi partnerzy


 

politechnika atlas  prefbet rockwool gromada1 belfort1 Pwsiip  mt_ignore: