„Jeśli zdolny, uczony - to z Łomży...”
Słowa: J. Odrowąż Wyk.: Hanka Bielicka


W związku z Jubileuszem 600-lecia nadania praw miejskich Łomży, 27 lutego 10 uczniów naszej szkoły z klas pierwszych, drugich i trzecich wzięło udział w eliminacjach szkolnych Konkursu wiedzy „Łomża – moje miasto”. Najlepszą znajomością historii, ważnych wydarzeń z dziejów nadnarwiańskiego grodu, jego zabytków oraz postaci znanych Łomżan wykazały się uczennice: Izabela Małachowska z kl. 1AH, która zajęła I miejsce, Klaudia Wróbel z kl. 3TŻ, która zajęła II miejsce oraz Izabela Wiśniewska z kl. 3TŻ - zdobywczyni III miejsca. Będą one reprezentować społeczność naszej szkoły i zmierzą się z reprezentantami innych łomżyńskich szkół średnich w finale konkursu, który odbędzie się 18 kwietnia 2018 r. Udział w konkursie wpłynął na rozwój zainteresowań uczniów dziejami Małej Ojczyzny i przyczynił się do popularyzacji wiedzy o Łomży w społeczności uczniowskiej naszej szkoły. Organizatorem konkursu, odbywającego się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łomży jest nasza szkoła.
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów .
Elżbieta Wiśniewska, Jolanta Chojnowska

Nasi partnerzy


 

politechnika atlas  prefbet rockwool gromada1 belfort1 Pwsiip  mt_ignore: