W dniu 9 czerwca 2018 roku uczniowie z klasy 1TŻiUG oraz 3TŻiUG pod opieką pani Ewy Bogulas, Katarzyny Wiesak, Edyty Trzaski, i Doroty Miarka, uczestniczyli w pikniku rodzinnym w Czarnocinie, promującym zdrowy styl życia.
Piknik Fit, to nie tylko promocja aktywnego spędzania wolnego czasu , ale także zdrowego odżywiania. Uczniowie naszej szkoły przygotowali oprawę gastronomiczną pikniku oraz uczestniczyli w serwowaniu przygotowanych potraw. Zostały przygotowane między innymi:
     - sałatki,
     - fit zakąski,
     - dietetyczne ciasta,
     - babka cukiniowa,
     - napoje na bazie wody i inne potrawy.
Studium Treningowe Elite już kolejny raz współpracuje z naszą szkołą pod hasłem „Zdrowy styl życia”. Taka współpraca to możliwość promowania naszej szkoły w środowisku lokalnym, a jednocześnie zachęcanie młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu. Uczniowie w czasie pikniku mieli także możliwość uczestniczenia w różnego rodzaju zabawach i ćwiczeniach.
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym ta współpraca będzie kontynuowana.

„Żywieniówka” na „Fit pikniku ze Studium Treningowym Elite” „Żywieniówka” na „Fit pikniku ze Studium Treningowym Elite” „Żywieniówka” na „Fit pikniku ze Studium Treningowym Elite” „Żywieniówka” na „Fit pikniku ze Studium Treningowym Elite” „Żywieniówka” na „Fit pikniku ze Studium Treningowym Elite”
„Żywieniówka” na „Fit pikniku ze Studium Treningowym Elite” „Żywieniówka” na „Fit pikniku ze Studium Treningowym Elite” „Żywieniówka” na „Fit pikniku ze Studium Treningowym Elite” „Żywieniówka” na „Fit pikniku ze Studium Treningowym Elite” „Żywieniówka” na „Fit pikniku ze Studium Treningowym Elite”
„Żywieniówka” na „Fit pikniku ze Studium Treningowym Elite” „Żywieniówka” na „Fit pikniku ze Studium Treningowym Elite” „Żywieniówka” na „Fit pikniku ze Studium Treningowym Elite” „Żywieniówka” na „Fit pikniku ze Studium Treningowym Elite” „Żywieniówka” na „Fit pikniku ze Studium Treningowym Elite”

Nasi partnerzy


 

politechnika atlas  prefbet rockwool gromada1 belfort1 Pwsiip  mt_ignore: