Z okazji obchodzonego w czerwcu Dnia Dziecka nauczyciele naszej szkoły wystąpili dla uczniów w zabawnej adaptacji znanej bajki o królewnie Śnieżce i (niekoniecznie) siedmiu krasnoludkach. W niecodziennym spektaklu uczniowie mogli zobaczyć swoich nauczycieli wcielających się w bajkowe role i prezentujących swoje ukryte talenty. Spektaklowi towarzyszyły utwory muzyczne zagrane i zaśpiewane na żywo przez założony specjalnie na tę okazję nauczycielski zespół muzyczny. Całości dopełniała klimatyczna scenografia. Celem przedstawienia była dobra zabawa, przekazanie widowni pozytywnej energii oraz integracja społeczności szkolnej, co – sądząc po gorącym i entuzjastycznym przyjęciu przez uczniów – zostało osiągnięte.
Nauczyciele spotykali się na próbach i przygotowali spektakl w swoim wolnym czasie. Pomysłodawcą i reżyserem przedstawienia był br. Mariusz Dunaj, natomiast kostiumy wypożyczyła Anna Bureś, absolwentka naszej szkoły.

Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom
Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom
Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom
Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom
Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom
Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom
Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom
Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom
Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom
Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom Promyk uśmiechu czyli nauczyciele - uczniom

Nasi partnerzy


 

politechnika atlas  prefbet rockwool gromada1 belfort1 Pwsiip  mt_ignore: