00 

Informujemy, że w dn.29.10.2020r. odbył się pierwszy etap konkursu poświęconego NSZZ Solidarność. Wzięli w nim udział także uczniowie Naszej Szkoły. Konkurs odbył się w formule on-line ze względu na sytuację związaną z pandemią. Niżej wymienieni uczniowie biorący udział w konkursie zakwalifikowali się do finału, który odbędzie się w dn. 14.12 br. Komisja konkursowa podjęła decyzję o zwiększeniu ilości miejsc w finale ze względu na wysoki poziom uczestników, dlatego Naszą Szkołę będzie reprezentowało, aż 7 osób. Są to:
     Hubert Karwowski kl.1ATH
     Izabela Małachowska kl.4ATH
     Gawrych Oliwia kl. 2APg
     Krajewska Katarzyna kl. 3AP
     Skorupa Aleksandra kl. 2APp
     Kuczyńska Dominika kl.3Ap
     Nowociński Jakub kl. 3Ap

Nasi partnerzy


 

politechnika atlas  prefbet rockwool gromada1 belfort1 Pwsiip  mt_ignore: