24 października 2018 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych, nad przebiegiem którego czuwała pani wicedyrektor Grażyna Sobiepan. Na sztandar szkoły tekst ślubowania powtarzali uczniowie klas:
1AP LO (profil policyjny)
1PP LO (profil psychopedagogiczny)
1AH (technik hotelarstwa)
1TŻ (technik żywienia i usług gastronomicznych)
1TB (technik budownictwa)
1MU/MZ (Branżowa Szkoła I Stopnia)
Podczas uroczystości sylwetkę patronki szkoły Marii Skłodowskiej-Curie przypomniały przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego: Natalia Stomska i Justyna Karczewska. W imieniu wychowawców klas pierwszych rangę ślubowania na sztandar wyjaśniła p. Agata Siwik, a Przewodnicząca Rady Rodziców p. Renata Gromadzka skierowała do pierwszoklasistów słowa motywujące ich do systematycznej nauki i właściwego postępowania. Ślubowanie na Sztandar Szkoły przyjął od uczniów klas pierwszych dyrektor p. Artur Ciborowski.
Po części oficjalnej, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zaprosili pierwszoklasistów wraz z ich wychowawcami do udziału w tradycyjnych Otrzęsinach. Podczas Otrzęsin odbył się Turniej Klas Pierwszych, w którym czteroosobowe reprezentacje klas rywalizowały ze sobą w sześciu konkurencjach. Celem była dobra zabawa i integracja zespołów klasowych. Zwycięstwo w Turnieju wywalczyła drużyna klasy 1 TB, za co otrzymała torbę słodyczy.
Życzymy pierwszoklasistom, aby dobrze czuli się w naszej szkole i odnosili sukcesy w nauce!

Ślubowanie uczniów klas pierwszych Ślubowanie uczniów klas pierwszych Ślubowanie uczniów klas pierwszych Ślubowanie uczniów klas pierwszych Ślubowanie uczniów klas pierwszych
Ślubowanie uczniów klas pierwszych Ślubowanie uczniów klas pierwszych Ślubowanie uczniów klas pierwszych Ślubowanie uczniów klas pierwszych Ślubowanie uczniów klas pierwszych
Ślubowanie uczniów klas pierwszych Ślubowanie uczniów klas pierwszych Ślubowanie uczniów klas pierwszych Ślubowanie uczniów klas pierwszych Ślubowanie uczniów klas pierwszych
Ślubowanie uczniów klas pierwszych Ślubowanie uczniów klas pierwszych Ślubowanie uczniów klas pierwszych Ślubowanie uczniów klas pierwszych Ślubowanie uczniów klas pierwszych
Ślubowanie uczniów klas pierwszych Ślubowanie uczniów klas pierwszych Ślubowanie uczniów klas pierwszych Ślubowanie uczniów klas pierwszych Ślubowanie uczniów klas pierwszych
Ślubowanie uczniów klas pierwszych Ślubowanie uczniów klas pierwszych    

Nasi partnerzy


 

politechnika atlas  prefbet rockwool gromada1 belfort1 Pwsiip  mt_ignore: