W dn. 26.10.2018 ok godz. 8:30 odbył się w naszej szkole quiz związany z historią Łomży. Wzięli w nim uczniowie z klasy 2 PP oraz 3 TŻ. Quiz był ciekawym sprawdzianem wiedzy uczniów o Łomży i jej ponad 1000-letniej historii, a zarazem formą eliminacji do finału miejskiego. Przypadająca w tym roku 600 rocznica nadania praw miejskich naszemu miastu stała się okazją do przeprowadzenia eliminacji szkolnych w/w quizu, którego podsumowanie nastąpi w dn. 20.11. br. z udziałem 5 wyłonionych laureatów oraz wspierających ich kibiców. Szkolne zawody w ZSTiO nr 4 wygrała Zuzanna Doliasz z kl. 2PP. uzyskując 886 pkt. drugi był Jakub Tabęcki kl. 2 PP 864 pkt a miejsce 3 zajął Jakub Mieczkowski z kl. 2PP 489 pkt. Gratulujemy zwycięzcom. Obok prezentujemy zdjęcia z w/w quizu.

Quiz - eliminacje konkursu o Łomży Quiz - eliminacje konkursu o Łomży Quiz - eliminacje konkursu o Łomży Quiz - eliminacje konkursu o Łomży Quiz - eliminacje konkursu o Łomży
Quiz - eliminacje konkursu o Łomży Quiz - eliminacje konkursu o Łomży Quiz - eliminacje konkursu o Łomży Quiz - eliminacje konkursu o Łomży Quiz - eliminacje konkursu o Łomży
Quiz - eliminacje konkursu o Łomży Quiz - eliminacje konkursu o Łomży Quiz - eliminacje konkursu o Łomży   

Nasi partnerzy


 

politechnika atlas  prefbet rockwool gromada1 belfort1 Pwsiip  mt_ignore: