20 maja 2022 roku, po długiej przerwie spowodowanej pandemią, odbyła się kolejna edycja konkursu budowlanego „Muruj z Prefbetem”. Po raz dwunasty do naszej szkoły przybyli uczniowie z zaprzyjaźnionych szkól budowlanych Celem konkursu było zapoznanie z technologią murowania ścian z bloczków gazobetonowych produkowanych przez sponsora konkursu firmę PREFBET – ŚNIADOWO. W tym roku w konkursie uczestniczyło pięć szkół: ZSZ Nr 5 w Białymstoku, ZS Nr 1 w Bielsku Podlaskim, ZSZ Nr 2 w Ostrołęce, CKZ w Ełku i ZSTiO Nr 4 w Łomży.
Pierwszym etapem konkursu był test wiedzy i umiejętności budowlanych.
Komisja w składzie: Michał Szczepankowski – dyrektor przedsiębiorstwa „PREFBET” w Śniadowie, Robert Aleksiejuk – przedstawiciel „PREFBET” w Śniadowie, Beata Włostowska – nauczyciel ZSZ Nr 5 w Białymstoku, Karol Rytel – CKZ w Ełku, Piotr Jaksina - nauczyciel ZSZ Nr 2 w Ostrołęce, Mirosław Misiuk - nauczyciel ZS Nr 1 w Bielsku Podlaskim, Kazimierz Duda – kierownik szkolenia praktycznego ZSTiO Nr 4 w Łomży i Wojciech Nieciecki – nauczyciel ZSTiO Nr 4 w Łomży wyróżniła w części teoretycznej, za najlepiej rozwiązany test ucznia naszej szkoły Mateusza Gniazdowskiego.
Następnie uczestnicy rywalizowali w praktycznej części konkursu. Najlepiej murowali Szymon Zajkowski z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 5 w Białymstoku i Kacper Olszewski uczeń naszej szkoły.
Konkurs był doskonałą okazją do spotkania się i wymiany doświadczeń pomiędzy nauczycielami i uczniami ze szkół o profilu budowlanym.
Dziękujemy uczestnikom i opiekunom za udział w konkursie, a firmie „PREFBET” Śniadowo za patronat. Zapraszamy za rok.

XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem”
XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem”
XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem”
XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem”
XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem”
XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem”
XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem”
XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem”
XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem”
XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem”
XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem”
XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem” XII Edycja Konkursu Budowlanego „Muruj z Prefbetem”

Nasi partnerzy


 

politechnika atlas  prefbet rockwool gromada1 belfort1 Pwsiip  mt_ignore: