Gościliśmy w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty z Łomży, który zaprezentował swoje uzbrojenie i umundurowanie uczniom klas podstawowych zainteresowanym kształceniem w powstającej certyfikowanej klasie wojskowej. Była to też okazja, aby zaproszeni ósmoklasiści mogli po raz kolejny zapoznać się z wszystkimi kierunkami kształcenia w naszej szkole.

13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole
13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole
13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole
13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole
13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole
13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole
13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole
13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole
13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole 13. Batalion Lekkiej Piechoty zagościł w naszej szkole  

Nasi partnerzy


 

politechnika atlas  prefbet rockwool gromada1 belfort1 Pwsiip  mt_ignore: