W dniu 21.09.2022r., nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w promocji kierunków kształcenia zawodowego w ramach projektu „ŁOMŻA – MIASTO, W KTÓRYM ŻYJĘ I PRACUJĘ”, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014 2021.
W spotkaniu uczestniczyła wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 Pani Agnieszka Faryna, rodzice uczniów klas ósmych oraz:
    - Ewa Bogulas – promująca kierunki żywieniowo-hotelarskie
    - Edyta Trzaska - promująca kierunki żywieniowo-hotelarskie
    - Rafał Kisiel – promujący kierunki budowlane
    - Jolanta Grabowska – doradca zawodowy
    - Mariusz Tarka - pracodawca (ekspert)
W czasie spotkania został wyświetlony film przedstawiający kształcenie zawodowe w naszej szkole, udzielono wyczerpujących informacji związanych z poszczególnymi kierunkami kształcenia oraz zostały rozdane materiały reklamowe.
Opiekunem projektu z ramienia naszej szkoły jest Pan Kazimierz Duda.

Promocja kształcenia zawodowego w Szkole Podstawowej nr 4 Promocja kształcenia zawodowego w Szkole Podstawowej nr 4 Promocja kształcenia zawodowego w Szkole Podstawowej nr 4 Promocja kształcenia zawodowego w Szkole Podstawowej nr 4 Promocja kształcenia zawodowego w Szkole Podstawowej nr 4

Nasi partnerzy


 

politechnika atlas  prefbet rockwool gromada1 belfort1 Pwsiip  mt_ignore: