W dniu 18.12.2022. na Starówce Łomżyńskiej odbyła się, (po przerwie pandemicznej) kolejna edycja Wigilii Miejskiej.
Uczniowie naszej szkoły z Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych wraz z opiekunami brali udział w przygotowaniu i wydawaniu potraw mieszkańcom Łomży. Pierogi z kapustą i grzybami oraz barszczyk z uszkami cieszyły się dużym powodzeniem. Chociaż wokół śnieg i mróz frekwencja dopisała.
Jest to bardzo potrzebna akcja dla mieszkańców Łomży, którzy dzięki niej mogą spróbować potraw wigilijnych i poczuć magię świąt. Uczestnicząc w niej pomagamy ludziom i jednocześnie promujemy naszą szkołę w środowisku lokalnym.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy.
Składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku 2023.

Wigilia Miejska w Łomży Wigilia Miejska w Łomży Wigilia Miejska w Łomży Wigilia Miejska w Łomży Wigilia Miejska w Łomży
Wigilia Miejska w Łomży Wigilia Miejska w Łomży Wigilia Miejska w Łomży Wigilia Miejska w Łomży Wigilia Miejska w Łomży
Wigilia Miejska w Łomży Wigilia Miejska w Łomży Wigilia Miejska w Łomży Wigilia Miejska w Łomży Wigilia Miejska w Łomży

Nasi partnerzy


 

politechnika atlas  prefbet rockwool gromada1 belfort1 Pwsiip  mt_ignore: