24 maja 2023 roku w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr4 odbyła się trzynasta edycja konkursu budowlanego „Muruj z Prefbetem”. Do naszej szkoły przybyli uczniowie z zaprzyjaźnionych szkól budowlanych. Celem konkursu było zapoznanie z technologią murowania ścian z bloczków gazobetonowych produkowanych przez sponsora konkursu firmę PREFBET – ŚNIADOWO. W tym roku w konkursie uczestniczyło pięć szkół: ZSZ Nr 5 w Białymstoku, ZS Nr 1 w Bielsku Podlaskim, ZSZ Nr 2 w Ostrołęce, CKZ w Ełku i ZSTiO Nr 4 w Łomży.
Pierwszym etapem konkursu był test wiedzy i umiejętności budowlanych.
Komisja w składzie: Michał Szczepankowski – dyrektor przedsiębiorstwa „PREFBET” w Śniadowie, Robert Aleksiejuk – przedstawiciel „PREFBET” w Śniadowie, Beata Włostowska – nauczyciel ZSZ Nr 5 w Białymstoku, Karol Rytel – CKZ w Ełku, Piotr Jaksina - nauczyciel ZSZ Nr 2 w Ostrołęce, Zbigniew Hryniewicki - wicedyrektor ZS Nr 1 w Bielsku Podlaskim, Kazimierz Duda – kierownik szkolenia praktycznego ZSTiO Nr 4 w Łomży i Wojciech Nieciecki – nauczyciel ZSTiO Nr 4 w Łomży wyróżniła w części teoretycznej, za najlepiej rozwiązany test ucznia naszej szkoły Łukasza Konopkę.
Następnie uczestnicy rywalizowali w praktycznej części konkursu. Najlepiej murował Marek Wysocki z Bielska Podlaskiego.
Konkurs był doskonałą okazją do spotkania się i wymiany doświadczeń pomiędzy nauczycielami i uczniami ze szkół o profilu budowlanym.
Dziękujemy uczestnikom i opiekunom za udział w konkursie, a firmie „PREFBET” Śniadowo za patronat. Zapraszamy za rok.

Konkurs budowlany „Muruj z Prefbetem” Konkurs budowlany „Muruj z Prefbetem” Konkurs budowlany „Muruj z Prefbetem” Konkurs budowlany „Muruj z Prefbetem” Konkurs budowlany „Muruj z Prefbetem”
Konkurs budowlany „Muruj z Prefbetem” Konkurs budowlany „Muruj z Prefbetem” Konkurs budowlany „Muruj z Prefbetem” Konkurs budowlany „Muruj z Prefbetem” Konkurs budowlany „Muruj z Prefbetem”
Konkurs budowlany „Muruj z Prefbetem” Konkurs budowlany „Muruj z Prefbetem” Konkurs budowlany „Muruj z Prefbetem” Konkurs budowlany „Muruj z Prefbetem” Konkurs budowlany „Muruj z Prefbetem”
Konkurs budowlany „Muruj z Prefbetem” Konkurs budowlany „Muruj z Prefbetem” Konkurs budowlany „Muruj z Prefbetem” Konkurs budowlany „Muruj z Prefbetem” Konkurs budowlany „Muruj z Prefbetem”
Konkurs budowlany „Muruj z Prefbetem” Konkurs budowlany „Muruj z Prefbetem” Konkurs budowlany „Muruj z Prefbetem” Konkurs budowlany „Muruj z Prefbetem”  

Nasi partnerzy


 

politechnika atlas  prefbet rockwool gromada1 belfort1 Pwsiip  mt_ignore: